• GSM0 537 257 72 66
  • 7/24Servis

Kombi & Klima bakım ve arıza hizmetleri

Ankara Vaillant Servisi adı ile hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri prensipli ve ekonomik çalışma şeklini hedeflemiş olan servisimiz bu konuda asla taviz vermemiştir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde tamir hizmetleri için görev yapan işletmemiz Ankara çapında her noktaya ulaşarak sizleri müşkül durumlarınızdan bir an önce kurtarmayı hedeflemiştir ve bunda da hep başarılı olmuştur.

Güven duymadığınız, ustalığından emin olmadığınız kişiler ve işletmeler ile asla çalışmayınız, bu yanlış hareket size ve ürününüze ciddi zararlar verecektir. Bir de parça değişimlerinizi mutlaka orjinal parçalar kullanarak yaptırınız.

Kombi tamiri,  Klima bakım , Beyaz Eşya Tamiri ve arıza problemlerinde sizlere destek saplanır. Kombi ve Klima bakımları düzenli yapılması gereken ürünlerdir. Her markada olan klimaların elektronik ve mekanik problemlerinde Ankara Vaillant Servisi teknik destek imkânını da alabilirisiniz.  Isıtma ve soğutma yapan klima ürünlerine en hızlı teknik servis desteği sağlayan firma olmaktayız.

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Kapsamlı ve güvenilir hizmetleri ile beraber kendi üretim branşında fark yaratan bir firmadan en iyi servis hizmeti almak önemli. Kaliteli servis dediğimiz zaman birkaç unsur ön plana çıkmaktadır. Öncelikli olan konu teknik ekip yeterliliği ve ekipman katkısıdır. Profesyonel ekip ve teknisyen konusunda çok başarılı olan Ankara Vaillant Servisi bunu hizmetlerine yansıtmayı da başarmış ve kombiklima, beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalarınızda üstün başarı yakalamıştır.

Gerektiğinde arıza ve bakım konusunda yapılan çalışmalar en kaliteli orijinal yedek parça desteği ile birlikte olumlu sonuç vermektedir. Her zaman plana bağlı kalan ve düzenli çalışan uzman ekipler iletişim konusunda da gerçekten çok başarılı bir sonuç ortaya koyuyor. Güler yüzlü ve nezaketi üst düzeyde tutam personel katkısı ile birlikte Ankara Vaillant Servisi hizmetleri sorunları hemen giderme noktasında gerçekten önemli bir adresi olma özelliğine sahip.

İnanın böylesine kaliteli bir markanın yine böylesine önemli ve üst düzey hizmetleri memnuniyet noktasında da seviyeyi en iyi noktaya taşıyor. Doğru ve güvenilir iletişim fırsatlarıyla birlikte hizmet kalitesi konusunda en ufak bir endişe yaşamadan avantajlı seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Ankara Vaillant servisi olarak bizler müşterileri memnun edecek hizmetleri sağlarız. Ürünlerde yenilenen teknolojiyi kullanarak bakım yapmaktayız. Son moda olan en popüler ürünlerde bile en kısa sürede işlem yaparız. Kombi ve Klima montajlarında ve de monte süreçlerinde randevu oluşturmanız yeterlidir.

Ankara ve farklı bölgelere özel Vaillant servis hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca İnverter destekli olan klimalarda %100 bakım sağlanır. Son teknolojiyle üretilen dokunmatik ekranlı olan klimalarda bile yüksek bakım yapılır. Bu sayede bakımdan sonra ürünlerinizi daha verimli kullanacaksınız. Eski olan ürünlere bile Ankara Vaillant Servisi 7/24 destek sağlar. Uzun yıllar kullanılan ve neredeyse problemi çözülmez dediğiniz ürünlere bile garantili sonuçlar sağlıyoruz.


 

Kombi Klima Şofben Tamiratlarınız İçin Ankara'nın Her Bölgesindeyiz

Tam donanımlı atölyemizde cihazınıza uygun her tür yedek parça olmakla beraber cihazınızın onarımı sırasında gerekecek her türlü teknolojik teçhizatımızda hazırdır. Ankara Vaillant Servisi olarak cihazlarınızda ortaya çıkabilecek bir sorun dahilinde gezici servis araçlarımız ile anında bulunduğunuz yere gelerek sorunu hem ekonomik hem de garantili bir şekilde çözüyoruz.

Sıcak su ihtiyacını karşıladığınız şofben ve kazan sistemleri su basınç arızası, brülör arızası, kademe anahtarı arızası, boru hattı arızası, su sızdırma ve elektrik kaçağı gibi durumlar ortaya çıkarabiliyor ve kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. Yaz aylarının en sık kullanılan cihazları klimalar ile hiç beklenmedik bir anda çalışmayı durdurmakla beraber yetersiz performans ile ortamı iklimlendirmede sorun çıkarabiliyor.

Klima tesisat temizliği, filtre temizliği, kompresör bakımı, iç ve dış ünite bakımı, kumanda kontrolü, gaz kaçağı kontrolü gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemler ile yıllardır olduğu gibi Ankara Vaillant Servisi teknisyenlerimiz sizler için ilgilenmektedir.

İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizde yıllardır müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda kaliteli, güvenli ve garantili hizmet vermiş, vermeye de devam etmektedir. Üstelik 24 saat boyunca ulaşılabilen telefon numarası ile kesintisiz teknik bakım onarım sisteminin de önünü açmış şehrin en köklü firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Her markada olan klimaların ve kombilerin  elektronik ve mekanik problemlerinde Ankara Bölge Servisi teknik destek imkânını da alabilirisiniz. 

- 0.312.433 3443
Sayfamızı Paylaşın